Fadıl Akgündüz Nam-ı Diğer Jet Fadıl

Mehmet Fadıl Akgündüz iş hayatına 1987’de Jet Sürücü Kursu ile girdi. Akgündüz’ün ismi kariyeri boyunca sansasyonel projelerle anıldı. Bunlardan ilki olan Jetkent Sitesine ‘evsizlere ev’ sloganı ile 1995’te başlandı. Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarından dönemin parasıyla 5 trilyona yakın kaynak toplandı anca projenin teslimi İki yıl gecikince 661 kişi Fadıl Akgündüz hakkında şikayette bulundu.

İlginizi Çekebilir:  Serhan Ernak Kimdir? Yaşı? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Fadıl Akgündüz’ün diğer projesinde Malezya’nın milli otomobili Proton’un distürbütörlüğünü aldı ve yüzlerce kişiden parasını almasını rağmen araçlarını teslim etmedi.

Fadıl Akgündüz Siirt Spor’a sponsor oldu ve takımın adı Siirt JetpaSpor olarak değiştirildi.

Akgündüz 2000’li yılların başlarında Türkiye’den ayrıldı ve 2002 seçimlerinde Türkiye’ye geri döndü. Milletvekilliğinin düşmesi ardından tutuklandı.

Jet Fadıl yılla sonra Caprice Gold projesi ile 2011 yılında tekrar halkın karşısına çıktı ve Mahmut Efendi cemaatinin desteğini arkasına aldı. Bir televizyon programında sorulan Caprice ne demek? Sorusuna. Bizim otelimizde içki içilmez, erkek-kadın havuzları ayrıdır kaprisli bir otel o yüzden gibi ilginç bir açıklamada bulunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Melike Turnaoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yüzlerce insanın kendisine dolandırıcı demesine rağmen. Akgündüz bunun kendine yapılan bir komplodan ibaret olduğunu iddaa etmektedir. Bir televizyon programı sırasında; ‘Benim kendimi rahat olarak geçindirebilecek param var. Ben ülkemin kalkınması ve refahı için çalışıyorum. Devlet şirketlerimin üstündeki tedbirleri kaldırırsa müşterilerimin hepsi hakkını, tapularını alacaktır.’ demiştir.

İlginizi Çekebilir:  Emir Göknar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Yarıda kalan onlarca projesi olmasına rağmen, hepsinin de belli güçlerin engellemesi dolayısıyla yarıda kaldığını söylemiştir.

Meşhur Dolandırıcı Sülün Osman Kimdir?

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat