Sinem Temiz Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sinem Temiz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sinem Temiz’den söz edeceğiz.

Sinem Temiz Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında dünyaya gelen Sinem Temiz, ekran karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini Çatı Katı Aşk adlı dizide yaşamıştır. Güzel oyuncu Sinem Temiz, söz konusu dizide Efsun karakterine hayat vermiştir. Oxo Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden Sinem Temiz, aynı zamanda Payitaht Abdülhamid adlı dizide de Nurettin Efendi’nin eşine can vermiştir. Başarılı oyuncu Sinem Temiz, aynı zamanda Afili Aşk adlı dizide de konuk oyuncu olarak görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Türk Sevdalı (Albina) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sinem Temiz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sinem Temiz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sinem Temiz ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Merve Taşkın Kimdir? Kaç Yaşında?

Google’da Sinem Temiz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sinem Temiz aslen nereli, Sinem Temiz kimdir, Sinem Temiz boyu kaç, Sinem Temiz instagram hesabı, Sinem Temiz oynadığı diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara