Belgin Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Belgin Şimşek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Belgin Şimşek’ten söz edeceğiz.

Belgin Şimşek Kimdir?

  • Oyuncu.

Oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık’ta tamamlayan Belgin Şimşek, eğitimine ise tiyatro üzerine devam etmektedir. Poro Menajerlik bünyesinde oyunculuk faaliyetlerinde bulunan Belgin Şimşek, aynı zamanda 24. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödüllerinde de bir ödüle layık görülerek dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyuncu Belgin Şimşek son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Hayatım adlı dizide Heves karakterine hayat vermektedir.

Doğum tarihi tam olarak bilinmemekle birlikte 20’li yaşlarda olduğu tahmin ediliyor. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Belgin Şimşek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı ve güzel oyuncu Belgin Şimşek hakkında merak edilen doğum tarihi, boyu kilosu kaç ve aslen nerelidir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.