Eren Aksoy Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Eren Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eren Aksoy’dan söz edeceğiz.

Eren Aksoy Kimdir?

  • Yazar
  • Sosyal medya fenomeni.

5 Mayıs 1999 tarihinde Bilecik’te dünyaya gelen Eren Aksoy, liseyi Bilecik’te tamamladıktan sonra lisans eğitimine Sakarya Üniversitesi’nde devam etmektedir. Özellikle sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraf ve videolarla büyük beğeni toplamış ve hayran kitlesini büyütmüştür. Aynı zamanda 2017 senesinde Gamzelim adlı kitabın da yazarlığını yapmıştır. En büyük fobisinin ailesinin başına bir şey gelmesi olduğunu ifade eden Eren Aksoy’un ismi bir dönem Ceren Yaldız ile anılmıştır.

Eren Aksoy Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Sosyal medya fenomeni Eren Aksoy 1.81 m boyundadır ve 88 kilodur.

Instagram hesabından aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eren Aksoy’un bu mecra üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya fenomeni Eren Aksoy hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.