Biyografi

Mısra Tüfek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mısra Tüfek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise son olarak “Kızıl Goncalar” dizisi ile ekranlara gelen Mısra Tüfek’ten söz edeceğiz.

Mısra Tüfek Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Şubat 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mısra Tüfek, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı – Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı ve güzel oyuncu Mısra Tüfek, Kanunsuz Topraklar adlı dizide rol almıştır. Mısra Tüfek, söz konusu bu dizide Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Umay Anadolu Kaboğlu, Rana Kayacan, Hür Can Davran Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi isimlerle beraber rol alacaktır.

Mısra Tüfek Kimdir

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • 2019 – Mucize Doktor
  • 2021 – Kanunsuz Topraklar
  • 2023- Kızıl Goncalar

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı ve güzel oyuncu Mısra Tüfek 1.70 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mısra Tüfek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Mina Tüfek’in Onur Asil Ocak ile birlikte olduğu bilinmektedir. Tüfekk aynı zamanda Oğlak burcudur. Başarılı oyuncu Mısra Tüfek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.