Belma Belen Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Belma Belen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görev yapan sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Belma Belen’den söz edeceğiz.

Belma Belen Kimdir?

  • Sunucu

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamlayan Belma Belen, aslen İzmirlidir ancak Ankara’da doğup büyümüştür. Mezun olduktan sonra Başkent İletişim Akademi’de spikerlik ve sunuculuk eğitimi almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Koton'un Sahibi Yılmaz Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İlk ekran deneyimini ise Flash TV’de yaşayan Belma Belen, uzun yıllar TGRT Haber ekranlarında yayınlanan Belen ile Geziyoruz adlı programı hazırlayıp sunmuştur. Daha sonra da Belma Belen ile Festivaldeyiz programı ile kariyerine devam etmiştir. Belen, TGRT macerasından sonra ise Beyaz TV’ye transfer olmuştur. Bu kanalda Başkanlar Anlatıyor isimli programı hazırlamış ve sunmuştur. Belen, son olarak Beyaz TV ekranlarında Pazar günleri 14:00’da yayınlanan Belma Belen’le Geziyoruz programını sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Şemsettin Sami Kimdir?

Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Belma Belen’in bu platform üzerinde 35 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Keskin, Sincan, Mardin, Kastamonu gibi ülkenin dört bir yanını gezen Belma Belen hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi ne, sevgilisi ya da eşi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Yağmur Akçıl Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Belma Belen ile İlgili Aramalar

Google’da Belma Belen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Belma Belen’le Geziyoruz KASTAMONU Belma BELEN’LE Geziyoruz fon muzigi Belma Belen’le Geziyoruz Son bölüm Belma Belen’le Geziyoruz – Mardin Belma Belen kaç yaşında Belma Belen’le Geziyoruz hangi kanalda Belma BELEN’LE GEZİYORUZ SİNCAN Belma Belen’le Geziyoruz KESKİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara