Sağlık

Beloc Unutkanlık Yapar mı?

Beloc  beta bloker grubunda yer alan ve kalp hızını yavaşlatmaya yarayan bir ilaçtır. Beloc tablet hipertansiyon, göğüs ağrısı, kalp yetmezliği, çarpıntı ve aritmi tedavisinde kullanılmaktadır. Doktor kontrolünde ve reçete ile kullanılır. Beloc kullanacak kişiler unutkanlık yapıp yapmadığına dair bilgi edinmek isterler. Bizde bu yazımızda sizlere Beloc’un unutkanlıkla ilgili etkisi olup olmadığından bahsedeceğiz. Beloc tabletin prospektüsünü sizler için inceledik! Beloc tabletin yan etkileri arasında unutkanlık yer almamaktadır. Beloc tablet unutkanlık yapmaz.

Unutkanlıkla ilgili bir problem yaşamanız halinde endişe duymanıza gerek yoktur. Çünkü unutkanlığın nedeni kullandığınız Beloc tablet değildir. Yan etkileri arasında yer alan uyku hali nedeniyle hatırlamanız gereken bilgileri kısa bir süre hatırlayamamanız gayet doğaldır. Bu durum ilacın yarattığı uyku halinde kaynaklanıyor olabilir. Beloc tablet ciddi derece de unutkanlığa sebep olmaz. Unutkanlık sorunu yaşıyorsanız bunun nedenini öğrenmek için mutlaka doktora gitmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds