Ben Bilirim Sunucusu Alper Ateş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ben Bilirim televizyon programının sunucusu Alper Ateş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alper Ateş’ten söz edeceğiz.

Alper Ateş Kimdir?

  • Sunucu

1982 yılında Samsun’da dünyaya gelen Alper Ateş, 2000 yılında lisans eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. Burada Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olan Alper Ateş, öğrenciliği sırasında çeşitli televizyon kanallarında çalışmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Youtube Fenomeni Çağla Çetinöz Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

Alper Ateş, 2019 Nisan ayından beri TV 360 ekranlarında yayınlanan Ben Bilirim adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Öte yandan Darüşşafaka, Magazin Gazetecileri Derneği ve Haliç Üniversitesi gibi pek çok kurum ve kuruluş tarafından ‘en iyi spiker ödülü’ almaya layık görülmüştür.

Kaç Yaşında?

Alper Ateş ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Alper Ateş, yukarıda da değindiğimiz gibi 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 38 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Haber Global Sunucusu Bilgehan Atay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim?

Alper Ateş ile İlgili Aramalar

Google’da Alper Ateş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; alper ateş ben bilirim, ben bilirim sunucusu alper ateş, ben bilirim alper ateş kaç yaşında, ben bilirim alper ateş nereli, 360 tv ben bilirim alper ateş kimdir nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Aydın Doğu Demirkol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara