Biyografi

Almira Tuana Albay Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Almira Tuana Albay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Almira Tuana Albay’dan söz edeceğiz.

Almira Tuana Albay Kimdir?

  • Oyuncu.

2012 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Almira Tuana Albay, ilkokul eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine 2022 senesinde başlayan Almira Tuana Albay, ilk olarak ”Bir Dilek Tut” adlı filmde Lara karakterine hayat vermiş; daha sonrasında ”Kusursuz Kiracı” adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Kusursuz Kiracı (TV Dizisi 2022)
  • Bir Dilek Tut (Lara, Sinema Filmi 2022)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Almira Tuana Albay, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Almira Tuana Albay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Almira Tuana Albay, erişim tarihi: 17 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds