A Haber ve A Para Ekonomi Sunucusu Duygu Gözde Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

A Haber ekonomi Duygu Gözde Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Duygu Gözde Arslan’dan söz edeceğiz.

Duygu Gözde Arslan Kimdir?

  • Sunucu
  • Oyuncu

1991 yılında dünyaya gelen Duygu Gözde Arslan lise eğitimini Çeşme Süleyman Sami Anadolu Lisesi’nde almıştır. Daha sonra ise lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu Duygu Gözde Arslan, Muhteşem Yüzyıl, Kertenkele ve Söz gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Aslen Ankaralı olan Arslan Ayla Algan’dan da oyunculuk eğitimi almıştır. Gözde Arslan şimdilerde ise A Haber ve A Spor ekranlarında ekonomi spikerliği ve sunuculuğu yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Melis Cingöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kertenkele dizisinin Cast Direktörü Arda Gözüküçük ile evlenmiş daha sonra da boşanmıştır. Bu evliliğinden ise Milena isminde bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Daha sonra ise 1 Temmuz 2020’de Mehmet Talha Onuk ile evlenmiştir.

Kaç Yaşında?

Duygu Gözde Arslan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Oyuncu ve sunucu Duygu Gözde Arslan yukarıda da belirttiğimiz gibi 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 28 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Aydan Taş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Duygu Gözde Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Duygu Gözde Arslan ile ilgili olarak arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Duygu Gözde Arslan eşi kim, Duygu Gözde Arslan eski eşi, Duygu Gözde Arslan Instagram Duygu Gözde ARSLAN Kertenkele Duygu Gözde Arslan A Para Duygu Gözde Arslan evlendi Gözde Arslan Twitte

İlginizi Çekebilir:  İlkyaz Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara