Biyografi

Bengü Babaeker Şap Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Bengü Babaeker Şap kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bengü Babaeker Şap’tan söz edeceğiz.

Bengü Babaeker Şap Kimdir?

  • Yazar.

19707 yılında Kars’ta dünyaya gelen Bengü Babaeker Şap, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamlamış, Metin Işık ve ailesinin de desteğiyle gazeteciliğe başlamıştır. 1993 yılında mesleğe ilk adımını atan Bengü Babaeker Şap, bu zamana kadar TV24, Halk TV, Kanal 6, Haber Global gibi medya kuruluşlarında görev yapmıştır. Bengü Babaeker Şap, son olarak KRT TV ekranlarında gazetecilik yapmaktadır.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bengü Babaeker Şap, gazetecilik çalışmalarını KRT TV ekranlarında Olağan İşler programıyla sürdürmektedir. Bengü Babaeker Şap hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • medyaradar.com, haber: Halk TV’den ayrılmıştı, KRT TV ile anlaştı!, erişim tarihi: 29 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi