Biyografi

Gülden Kalecik Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Gülden Kalecik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gülden Kalecik’ten söz edeceğiz.

Gülden Kalecik Kimdir?

  • Sunucu.

Tam adı Gülden Kalecik Demirtaş’tır. 1979 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Özel Kültür Lisesi’nden mezun olan Gülden Kalecik, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra özel bir şirkette danışman olarak görev yapan Gülden Kalecik, ayrıca 2005 yılında sunuculuk üzerine eğitim almış ve kariyerine spiker/sunucu olarak devam etmiştir. İlk olarak Karadeniz TV’de sunuculuk yapan Gülden Kalecik, sonrasında TGRT Haber’e transfer olmuştur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı sunucu Gülden Kalecik 1.71 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülden Kalecik, sunuculuk ve spikerlik kariyerine TGRT Haber bünyesinde devam etmektedir. Başarılı sunucu Gülden Kalecik hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografi.biz, Gülden Kalecik, erişim tarihi: 17 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.