Spor

Benimle çalışan yolcu arkadaşlarıma destekleri ve hizmetleri için özel teşekkürler

Onlarla yürümeye devam edeceğim. İlk yoldan geçenlerim.Değerlerini iyi bilirim.Size güveniyorum değerli ziyaretçimiz de.Belki bazı insanlar Beşiktaş’a hizmet etmiyor,hatalar yapılmış olabilir ama toplumun bütünü bilmeli ve biliyorum. Beşiktaş’a hizmet eden herkes Beşiktaş için yapmıştır” dedi.

Çebi, sunumunu şu sözlerle tamamladı:

“Seçim sonuçları kazanan ve kaybedenlerin değerlendirilmesini gerektiriyor. Seçime aday olmayan ve dışarıdan izleyenler için de geçerli. Bunu hepimiz düşüneceğiz. Ben de düşüneceğim. Yani Beşiktaş adayları olmalı” Bu kadar az olmasın.Birçok kişi Beşiktaş’a hizmet edebilir lütfen adaylığını ortaya koyun.17-18.000 arkadaşımızın oy vereceği bir durum var, 4.500. Buraya gelmemiş olanlar için bu bir şey. o 18000 burada 13000 nerde. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız varken bu sürecin bir parçası olamayan arkadaşlarıma bir araya gelip yanımızda asyabahis olmalarını rica ediyorum.Bundan sonra birlik olalım. Birbirimize destek ol, Beşiktaş’ın hak ettiği yere uç, Kara Şahin’in zirveye çıkması için savaşalım. Umarım en iyisi olur. İşimiz zor, daha gidecek çok yolumuz var.”

istanbul (drone)

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Beşiktaş Kulübü’nde yapılan olağan genel kurulda yeniden başkan seçilen Ahmet Nur Çebi için tebrik mesajı yayımladı Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

Beşiktaş Kulübü’nün BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleşen olağan seçim genel kurulunda yeniden başkan seçilen Ahmet Nur Çebi’yi tebrik ediyorum. Kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyelerine görevlerini ifalarında başarılar dilerim. “

Polonya medyası ve Foot Mercato’nun haberine göre, Ligue 1 takımlarından Lens, görev süresinde olması beklenen Arnaud Kalimundo’nun yerine Paris Saint-Germain’e transfer oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi