Spor

Ahmet Çalık ağabeyimizin vefatı bizleri üzdü

Bu ruhun da ötesinde Tramvaylar da bir başka güzel. Biraz zor Manevi boşlukları dolduramıyoruz zaten üçüncü bitirdik zaten önemli olan yeni sezonda ne yapacağımız önemli Bruno Paz’ın transferi ile başlıyoruz Transfer tamamlandı 21 Temmuz’da ilk maçımızı alacağız Euro Cup maçı 18 Haziran’da takımlar buluşuyor.İlk hedefimiz 18 Haziran’a kadar transferi tamamlamak… Bu süreç ve çalışmalarımız devam ediyor Devam edin.Birkaç yurt içi transferimizin sonunda. Dış transferler.Öğretmenlerin ve scout ekibinin raporlarına göre sezona en iyi şekilde girmeyi planlıyoruz.Skubic ayrıldı.Önce biz onun boşluğunu dolduracağız.Dört beş oyuncuyla yapıyoruz.”

“Bruno Paz’dan beklentilerimiz vardı”

“İzcilik ekibimiz iki aydır yurtdışında çalışıyor. Bruno Paz’dan da ileriye dönük beklentilerimiz var. Takım çalışması çok önemli. Onun da gelişeceğini umuyoruz.”

“Abdülkerim’in talipleri var”

“Abdülkerim özellikle bu yıl çok iyi gidiyor. Onunla toobet gurur duyuyoruz. Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin yanı sıra yurt dışından da teklifler var. Fransa’dan bir talipi var.”

“İlhan Palut ile uzun yıllar işbirliği yapmayı umuyoruz”

“Sözleşmeyi hocaya sunduk. Teklif gelirse değerlendirebilir… Bizimle olmaya devam edeceğini düşünüyorum. İlhan hocayla iyi bir ilişkimiz var. Onunla devam etmek istiyoruz.” yıllarca.”

“Mali ve idari konular önemlidir”

“Göreve geldikten sonra, finansal ve yönetimsel konuların sportif başarıdan daha önemli olduğunu anladık. Konyaspor özelinde baktığınızda, tarama gelirlerinde ve bizi etkileyen döviz konularında bir artış olmadı. Ekonomik tarafta takımımız hareket ediyordu. istikrarlı bir şekilde. Hata yoktu. “

Birleşik miktar?

“Birleşik fiyatı değiştirmeyeceğiz. Taraftarlarımız bir etki. Bu şekilde çok maç kazandık. Umarım bunu bu yıl da görürüz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds