Biyografi

Mehmet Korhan Fırat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Mehmet Korhan Fırat kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mehmet Korhan Fırat’tan söz edeceğiz.

Mehmet Korhan Fırat Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Ağustos 1988 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelen Mehmet Korhan Fırat, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İlk olarak Samanyolu TV adlı kanalda Şefkat Tepe isimli dizide keskin nişancı bir askere hayat veren Mehmet Korhan Fırat, sonrasında ise FOX TV kanalında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde ve TV 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht: Abdülhamit adlı dizide Tatavlalı rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mehmet Korhan Fırat 182 cm boyunda ve 77 kilodur. Ayrıca gözleri kahverengi renktir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehmet Korhan Fırat, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Mehmet Korhan Fırat hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mehmet Korhan Fırat ile İlgili Aramalar

Google’da Mehmet Korhan Fırat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mehmet Korhan Fırat hangi dizide rol alacak? Mehmet Korhan Fırat Şefkat Tepe dizisinden neden ayrıldı? Mehmet Korhan Fırat kaç yaşında? Doğduğun ev Kaderindir Celal kimdir?, Dilara Büyükbayraktar Merve Akaydın Mehmet korhan fırat Instagram Mehmet Korhan Fırat Sevgilisi Mehmet Korhan Fırat Boyu Mehmet korhan fırat Twitter Mehmet Korhan Fırat Payitaht Abdülhamid Mehmet Korhan Fırat Savaşçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.