Beren Tuna Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Beren Tuna kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Beren Tuna’dan söz edeceğiz.

Beren Tuna Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Zeynel Lüle Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi?

7 Temmuz 1980 tarihinde dünyaya gelen Beren Tuna, Kıbrıslı bir babanın kızıdır ancak hayatının önemli bir kısmını Almanya’da geçirmiştir. Almanya doğumlu olmasına rağmen çocukluk yıllarını Türkiye’de geçirmiş ve daha sonra tekrar ailesi ile beraber Almanya’ya göçmüştür. Zürih Müzik ve Tiyatro Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Beren Tuna, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. Özellikle Köpek filminde oynadığı rolle büyük beğeni toplamış ve film, İsviçre’de en iyi film ödülünü layık görülmüştür.

İlginizi Çekebilir:  Hüseyin Sevimli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?
Beren Tuna

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Beren Tuna 1.67 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beren Tuna, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Beren Tuna hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Cha Eun Woo Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Görsel kaynak: https://www.instagram.com/explore/tags/berentuna/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi