Biyografi

Beril Kolcu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Beril Kolcu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Beril Kolcu’dan söz edeceğiz.

Beril Kolcu Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Gizem Beril Kolcu’dur. 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Beril Kolcu, oyunculuk kariyerine başlamadan önce Türk Hava Yolları bünyesinde kabin memuru olarak görev çalışmıştır. Ardından birçok reklam filminde rol alan Beril Kolcu, ayrıca 2022’de Mondi’nin reklam filminde rol almıştır. Güzel oyuncu Beril Kolcu, özellikle Altın Yıldız Classics reklamında Burak Özçivit ile beraber oynadığı reklam filmiyle büyük beğeni almıştır. Öncesinde herhangi bir dizi ve filmde rol almayan Beril Kolcu, şimdilerde ise FOX TV ekranlarında yayınlanan ”Senden Daha Güzel” adlı dizide Burcu karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beril Kolcu, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Beril Kolcu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Beril Kolcu, erişim tarihi: 18 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.