Gündelik Hayat

Brain Test “Ufaklık Yine Ağlıyor Bence Gazı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en ilginç oyunları arasında yer alan Brain Test, bugün yüz binlerce kişi tarafından zevkle oynanıyor. Oyunda sorulan sorular zaman zaman gerçekten de çok ilginç olabiliyor ancak oyunun asıl rağbet gören yanı oldukça fazla dikkat gerektiren bir uygulama olması. Öte yandan oyunda sorulan soruların zorluğu ve kafa karıştırıcı olması nedeniyle de soru zaman zaman zaman kaybına da neden olabiliyor. Bazı oyuncular için cevabın ne olduğu öylesine önemli ki telefonu fırlatmaya kadar geliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “ufaklık yine ağlıyor bence gazı var” sorusundan ve cevabından söz edeceğiz. 

Ufaklık Yine Ağlıyor Bence Gazı Var 

Brain Test oyununda ufaklığın ağlaması sorusu daha önce de sorulmuştu ancak bu sefer ufaklığın ağlaması başka bir sebepten. Oyunda bizlerden istenen ufaklığın bir şekilde susmasına yardımcı olmak. Fakat ne yapsak ne etsek ufaklık bir türlü susmuyor. Peki bu ufaklığı nasıl susturabiliriz?

Sorunun Doğru Cevabı: Gazını Alarak 

Evet, işte bu kadar basit. Oyunda bebeğin karınını biraz okşadığınız zaman bebeğin gazını aldığını ve rahatladığını görüyoruz. Bebeğin karın bölgesini biraz parmakla gezdiğiniz zaman bebeğin gazını aldığını ve rahatladığını görüyoruz. Bu yüzden ilk olarak bebeğin susması için yukarıda da belirttiğimiz gibi gazını almalısınız. Daha sonra bölümü geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda dikkat becerisi gerçekten olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Oyunda sorulan neredeyse bütün sorularda bu özelliği ön plana çıkıyor. Bu nedenden dolayı kelimeleri iyi okumak, soru cümlelerini de iyi anlamak gerekiyor. İkinci bir husus da zaman zaman bazı seviyelerde telefonunuzu sallamak olacak. Örneğin zar sorusunda telefonu salladığınız zaman bölümü geçecek ve böylece çözme hızınızı da artırmış olacaksınız. 

Diğer Sorular

One thought on “Brain Test “Ufaklık Yine Ağlıyor Bence Gazı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

  • cabbar

    vay canına soru cevabı o kadar açıklayıcı oldu ki bu cevap ile oyunun tekte bitirdim. helal olsun bu cevabı buraya yazanlara gayet yeterli bir cevap tuttukları zurnasına öttürsün ki teşekkürler haklarını ne kadar ödesek az

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi