Biyografi

Berkan Hamedi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berkan Hamedi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berkan Hamedi’den söz edeceğiz.

Berkan Hamedi Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Kasım 1997’de dünyaya gelen Berkan Hamedi, baba tarafından aslen Elazığlıdır, anne tarafı ise Bulgar göçmenidir. 6 yaşına kadar İstanbul’da yaşayan Berkan Hamedi, sonrasında babasının işleri dolayısıyla Elazığ’a taşınmıştır. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayan Berkan Hamedi, sonrasında oyunculuğa olan ilgisinin artması nedeniyle oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamış ve sonrasında Tümay Özokur’la tanışarak oyunculuğa adım atmıştır. Berkan Hamedi, lisans eğitimini ise Okan Üniversitesi Konservatuvar Şan bölümünde devam etmektedir. Berkan Hamedi, bunların yanı sıra tenis, futbol, yüzme ve fitness’la ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berkan Hamedi 1.77 m boyundadır ve 79 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berkan Hamedi, Masal Şatosu: Sihirli Davet isimli filmde Bora karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Berkan Hamedi hakkında merak edilen sevgilisi var mı, kardeşi kim, annesi babası ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • models-of-tukey.com, Berkan Hamedi, erişim tarihi: 20 Temmuz 2022
  • heygirls.com.tr, Berkan Hamedi ile röportaj, erişim tarihi: 20 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.