Biyografi

Berkan Karabulut Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Berkan Karabulut kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berkan Karabulut’tan söz edeceğiz.

Berkan Karabulut Kimdir?

  • Yarışmacı.

23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Berkan Karabulut, aslen Yugoslav bir ailenin çocuğudur. 7 yaşındayken futbola başlayan Berkan Karabulut, küçüklüğünden birçok okul değiştirmiştir. Profesyonel olarak 2 yıl basketbol oynayan Berkan Karabulut, lisans eğitimini ise Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde 2015 tamamlamıştır. 2013’te fitness eğitmenliğine başlayan Berkan Karabulut, sonrasında İstanbul Kuruçeşme’de arkadaşı ile beraber bir spor salonu açmıştır. Karabulut, Aralık 2015’te ise kendi spor stüdyosunu kurmuştur. Berkan Karabulut 1.93 m boyundadır. Berkan Karabulut Lale Onuk ile sevgilidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Berkan Karabulut, aynı zamanda Survivor 2020 ve 2022’de de yarışmacı olarak boy göstermiştir. Berkan Karabulut hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • milliyet.com.tr, Berkan Karabulut kimdir, erişim tarihi: 29 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi