Cansın Özyosun Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Cansın Özyosun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cansın Özyosun’dan söz edeceğiz.

Cansın Özyosun Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Temmuz 1976 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cansın Özyosun, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. İlk oyunculuk deneyimini ”En Son Babalar Duyar” adlı dizide yaşayan Cansın Özyosun, sonrasında Gümüş adlı dizide Didem karakterine hayat vermiştir. 2007 senesinde Genco dizisinde İlke karakterine hayat veren Cansın Özyosun, sonrasında ise Melekler Korusun adlı dizide Eylül karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Cansın Özyosun, Görüş Günü Kadınları dizisinde Canan rolünde oynamıştır. Cansın Özyosun, son olarak Seksenler dizisinde Pastacı Sami’nin eşi rolünde oynamıştır.

Cansın Özyosun

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cansın Özyosun 1.64 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansın Özyosun, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cansın Özyosun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi