Biyografi

Berna Keskin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Berna Keskin kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve televizyon ekranlarının aşina isimlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Berna Keskin’den söz edeceğiz.

Berna Keskin Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Berna Keskin, oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Akademi 35.5 Sanat Merkezi’nde almıştır. Buradaki eğitiminin ardından da Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu’nda birkaç tiyatro oyununda da görev yapmıştır. Daha sonra pek çok klip, reklam ve dizilerde boy gösteren Berna Keskin, Acil Aşk Aranıyor, Kiraz Mevsimi ve Kardeş Payı gibi dizilerde de görev yapmıştır. Berna Keskin asıl popülaritesini ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif isimli diziyle yakalamıştır. Bu dizide Hümeyra rolünde oynamaktadır.

Boyu Kilosu ve Burcu Ne?

Güzel oyuncu Berna Keskin, Kanal 7’de yayınlanan Elif isimli diziyle büyük bir popülarite kazanmıştır. Keskin, 1.68 boyundadır ve 57 kilodur. Ayrıca güzel oyuncu Oğlak burcudur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına aktif bir şekilde devam eden Berna Keskin’in evli mi bekar mı olduğu ya da sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor. Güzel oyuncu Instagram üzerinden bernakeskinofficiall kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapmaktadır.

Berna Keskin ile İlgili Aramalar

Google’da Berna Keskin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berna Keskin Instagram Berna Keskin Oynadığı Diziler Berna Keskin Kimdir Berna Keskin Kardeş Payı, berna keskin aslen nereli, berna keskin kaç yaşında, oyuncu Berna KeskinBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds