Biyografi

Ece Baliç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kimdir? Boyu?

Ece Baliç kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve çok sık takip edilen bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ece Baliç’ten söz edeceğiz.

Ece Baliç Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Temmuz 2000 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ece Baliç, oyunculuk eğitimini Tunay Gözden’den almıştır. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif isimli diziyle büyük bir popülarite yakalayan Ece Baliç, diziye 5ç sezonda dahil olmuştur. Kanal 7’nin bir dönem en çok izlenen dizilerinden olan Elif’e 400’den fazla aday arasından seçilerek dahil olan Ece Baliç, bu dizide başarılı bir oyunculuk performansı göstermiş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ece Baliç, daha sonra Elif dizisinden ayrılmıştır. Şimdilerde ise İncir Ağacı adlı günlük dizide görev almaya başlamıştır. Baliç, bu dizide Perihan karakterini oynayacak.

Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarına devam eden Ece Baliç, güzelliği ile adeta büyüleyen oyuncular arasında yer alıyor. Güzel oyuncunun bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunuyor. Doğum tarihi 17 Temmuz 2000 olan Ece Baliç yengeç burcudur. İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. Aslen İzmir Bornovalı olan Ece Baliç’in boyunu net olarak sizlerle paylaşamıyoruz ancak 1.65 civarında olduğu tahmin ediliyor. Kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru olan ‘sevgilisi var mı’ sorusunun cevabı da bilinmiyor. Baliç’in Instagram üzerinden sevgilisi ile beraber paylaştığı bir fotoğrafı bulunmuyor.

Ece Baliç ile İlgili Aramalar

Google’da Ece Baliç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece Baliç boyu Ece Baliç Instagram Ece Baliç oynadığı Diziler Eda Elif Başlamışlı, ece baliç kimdir, nerelidir, ece baliç instagram hesabı ne, ece baliç doğum günü,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds