Biyografi

Elif Domaniç Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Elif Domaniç kimdir, nereli ve kaç yaşında boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Elif Domaniç’ten söz edeceğiz.

Elif Domaniç Kimdir?

  • Oyuncu.
  • Moda tasarımcısı
  • Sanat yönetmeni

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Elif Domaniç, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Moda Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Uzun yıllar editörlük yapan Elif Domaniç, sonrasında ise Londra’da uzun yıllar yaşamış ve burada moda tasarımı üzerine çalışmıştır. Daha sonra Türkiye’ye dönen Elif Domaniç, Hayalet Dayı adlı filmde ise Köle rolünde oynamıştır. Bu zamana kadar pek çok projede sanat yönetmeni ve kostüm tasarımcısı olarak görev alan Elif Domaniç, ayrıca birçok sergi açmıştır. Başarılı oyuncu, sanat yönetmeni ve moda tasarımcısı Elif Domaniç, Can Evrenol ile evlidir ve bu evliliğinden bir çocuğu dünyaya gelmiştir.

Elif Domaniç

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Domaniç, moda ve sanat yönetmenliği çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı sanat yönetmeni Elif Domaniç hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.