Biyografi

Beste Can Sağlam Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Beste Can Sağlam kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Beste Can Sağlam’dan söz edeceğiz.

Beste Can Sağlam Kimdir?

  • Oyuncu.

Beste Can Sağlam, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Oyunculuk çalışmalarına Selçuk Akkaya Menajerlik bünyesinde sürdüren Beste Can Sağlam, ayrıca Antalya Kültür Merkezi’nde ve Yapı Kredi Bomontia’da sahne almıştır. Öncesinde Yutmak, Keşanlı Ali Destanı, Killology ve Kalp gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Beste Can Sağlam, aynı zamanda Darmaduman adlı dizide Simla rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beste Can Sağlam, oyunculuk çalışmalarına FOX TV ekranlarında yayınlanan Darmaduman adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Beste Can Sağlam hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, kaç yaşında, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Beste Can Sağlam, erişim tarihi: 21 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds