Biyografi

Serdar Bileke Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu Kaç? Dizileri?

Serdar Bileke kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serdar Bileke’den söz edeceğiz.

Serdar Bileke Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında İzmit’te dünyaya gelen Serdar Bileke, ilkokul ve ortaokul eğitimni Kocaeli’de tamamladıktan sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünde tamamlamıştır. Meslek hayatına model olarak başlayan Serdar Bileke, sonrasında FOX TV ekranlarında yayınlanan Gorbi adlı dizide oynamıştır. Bileke aynı zamanda Doğuş Üniversitesi, KFC, Adidas gibi markaların reklamlarında rol almıştır. Başarılı oyuncu Serdar Bileke, FOX TV ekranlarında yayınlanan ”Darmaduman” adlı dizide oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serdar Bileke, oyunculuk çalışmalarına dizi-film ve tiyatro oyuncusu olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serdar Bileke hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Serdar Bileke, erişim tarihi: 21 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.