Biyografi

Beste Seyhan Şamcı Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Beste Seyhan Şamcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beste Seyhan Şamcı’dan söz edeceğiz.

Beste Seyhan Şamcı Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında dünyaya gelen Beste Seyhan Şamcı, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Beste Seyhan Şamcı, özellikle Arka Sokaklar adlı dizide canlandırdığı Eda karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyuncu Beste Seyhan Şamcı, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Beste Seyhan Şamcı 1.68 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beste Seyhan Şamcı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Beste Seyhan Şamcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Beste Seyhan Şamcı ile İlgili Aramalar

Google’da Beste Seyhan Şamcı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Manolya Aşık Beste Seyhan kaç yaşında Ela Yörüklü Furkan Göksel Arka Sokaklar Eda Beste Seyhan Arka Sokaklar Beste Seyhan Şamcı ifşa Beste Seyhan Şamcı oynadığı Diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds