Ercan Özdal Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ercan Özdal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamalarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ercan Özdal’dan söz edeceğiz.

Ercan Özdal Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Mart 1988 tarihinde Yozgat Akdağmadeni’nde dünyaya gelen Ercan Özdal, aslen Vanlıdır. Babası öğretmendir ve ailesi ile beraber daha sonra İstanbul Kartal’a taşınmıştır. Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı‘nda tamamlayan Ercan Özdal, ilk olarak 9 yaşında Yasemince adlı dizide görev almıştır. Daha sonrasında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Ercan Özdal, ardından 2017 yılında Çukur adlı dizide İdris Koçovalı‘nın gençliğine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ercan Özdal, daha sonrasında ise Elimi Bırakma adlı dizide Hasan rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gazeteci Metin Cihan Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ercan Özdal 1.83 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ercan Özdal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ercan Özdal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Nihan Aşıcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ercan Özdal ile İlgili Aramalar

Google’da Ercan Özdal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ercan Özdal aslen nereli, Ercan Özdal kimdir nerelidir, Ercan Özdal boyu kaç, Ercan Özdal kilosu, Ercan Özdal hangi dizilerde oynadı, Ercan Özdal instagram hesabı, Ercan Özdal evli mi, Ercan Özdal sevgilisi

İlginizi Çekebilir:  Elçin Ateş Ersoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara