Biyografi

Beyhan Kadayıfçı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Beyhan Kadayıfçı kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Beyhan Kadayıfçı’dan söz edeceğiz.

Beyhan Kadayıfçı Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

17 Şubat 1983 tarihinde dünyaya gelen Beyhan Kadayıfçı, sosyal medya fenomeni ve yemek yazarıdır. Aslen Erzincanlı olan Beyhan Kadayıfçı, hem internet sitesinden hem de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla milyonlarca kişiye erişim sağlamıştır. Mehmet Kadayıfçı ile evli olan Beyhan Kadayıfçı’nın bu evliliğinden Ahmet Sezai ve İpek isminde iki çocuğu dünyaya gelmiştir. Kendi sosyal medya hesaplarından başka çeşitli kanallarda da videoları yayınlanmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Beyhan Kadayıfçı’nın bu platform üzerinde 1.3 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya fenomeni Beyhan Kadayıfçı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Beyhan Kadayıfçı, erişim tarihi: 1 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi