Gülsim İlhan Ali Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Gülsim İlhan Ali kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemli dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülsim İlhan Ali’den söz edeceğiz.

Gülsim İlhan Ali (Sever) Kimdir?

  • Oyuncu.

Gülsim İlhan Ali ya da Gülsim Ali Sever. 24 Eylül 1993 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelen Gülsim İlhan Ali, Balkan göçmeni bir ailenin kızıdır. Türkçenin yanı sıra İngilizce ve Japonca bilmektedir. Bulgaristan’da bir güzellik yarışmasında derece elde etmiştir. İlhan Ali, oyunculuk kariyerine ise 2012 yılında başlamıştır.

Star TV isimli dizide 2016 yılında başrolde oynayan Gülsim İlhan Ali, bu dizide İlkgün karakterini canlandırmıştır. Dizide Yusuf Çim ile beraber oynamıştır. Ayrıca yine 2016 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan karakterine hayat vermiştir.

Daha sonra Yüzleşme dizisinde oynamıştır. Bu dizide Hande Doğandemir’in hayat verdiği Masal karakterinin arkadaşı Ayşegül karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Gülsim İlhan Ali 1.75 boyunda ve 55 kilodur. Ayrıca terazi burcudur.

Instagram hesabında ise 1500’den fazla takipçisi bulunmaktadır. Gülsim Ali İlhan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğu ya da evli olup olmadığıdır. Güzel oyuncu Gülsim Ali İlhan’ın evli olup olmadığı bilinmiyor. Öte yandan makyajsız halinin nasıl olduğu konusunda herhangi bir fotoğraf yoktur. Ali İlhan ile ilgili olarak merak edilen sorulardan aslen nereli, annesi, babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gülsim İlhan Ali ile İlgili Aramalar

Google’da Gülsim İlhan Ali ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülsim Ali İlhan evli mı Gülsim Ali kimdir Gülsim Ali boyu Gülsim Ali oynadığı Diziler Gülsim Ali makyajsız hali Gülsim Ali İlhan Instagram Gülsim Ali İlhan eşi kimdir Gülsim Ali İlhan Payitaht

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.