Tiktok Fenomeni Bartu Dev (thebartudev) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Bartu Dev kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bartu Dev’den söz edeceğiz.

Bartu Dev Kimdir?

  • Tiktok Fenomeni

Son zamanlarda Tiktok’un hem ülkemizde hem de dünyada popüler olmasının ardından bu platform üzerindeki fenomenlerin sayısı da zamanla artmaya başlamıştır. Bu fenomenlerden biri de Bartu Dev’dir. Tiktok’ta büyük bir çıkış sağlayan ve diğer sosyal medya platformlarında da takipçi sayısını artıran Bartu Dev hakkında pek çok sorun merak ediliyor. Google’da en çok aratılan sosyal medya fenomenlerinden olan Bartu Dev ile ilgili olarak tıpkı diğer yazılarda olduğu gibi hakkında merak edilenleri aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Şemsettin Sami Kimdir?

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında soruları yanıtladığı bir videosunda 17 Ağustos’ta dünyaya geldiğini dile getiren Bartu Dev, yaşını söylememiştir. Ancak 19 yaşında olduğunu tahmin ediyoruz.

Sosyal Medya Hesapları

Asıl çıkışını yaptığı Tiktok’ta thebartudev kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Bartu Dev, diğer sosyal medya platformlarında da aynı kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır. Tiktok üzerinde 600 binden fazla takipçisi ve 25 milyondan fazla beğenisi bulunan Bartu Dev’in Instagram üzerinde de 30 binden fazla takipçisi bulunuyor. Öte yandan kendi ismini taşıyan YouTube kanalında 60 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Yelda Alp Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sevgilisi Kim?

Bartu Dev ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere kendisi Ayda Kutay ile sevgilidir. 17 Ağustos 2018 tarihinde Bartu Dev ve Ayda Kutay tanışmaya başlamış ve daha sonra sevgili olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Şevval Aldırmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Bu yazımızda sizlerle kısaca Bartu Dev hakkında merak edilenlerin cevaplarını paylaştık. Yazıda eksik olan nereli hatta kaç yaşında gibi soruların cevaplarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Yazıya eklemek istediğiniz yerleri bizlere aşağıda yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Bartu Dev ile İlgili Aramalar

Google’da Bartu Dev ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bartu dev kimdir, bartu dev kimdir nerelidir, bartu dev aslen nereli, bartu dev kaç yaşında, bartu dev tiktok, bartu dev instagram, bartu dev boyu, thebartudev kim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi