Biyografi

Beyhan Kübra Esen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Beyhan Kübra Esen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Beyhan Kübra Esen’den söz edeceğiz.

Beyhan Kübra Esen Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beyhan Kübra Esen, oyuncu-manken ve model olarak bilinmektedir. 2014 yılında Kadıköy Maarif Koleji’nden mezun olan Beyhan Kübra Esen, lisans eğitimini ise 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlayan Beyhan Kübra Esen, ayrıca Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde iletişim ve diksiyon üzerine dersler almıştır. Beyhan Kübra Esen, ayrıca Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce bilmektedir. 2012 yılından beri çeşitli projelerde rol alan Beyhan Kübra Esen, oyunculuk çalışmalarına Aypi Ajans bünyesinde devam etmektedir.

Rol Aldığı Diziler

  • Aynen Aynen (Sinem, TV Dizisi 2019-2020)
  • Afili Aşk (TV Dizisi 2019)
  • Efsane Aile (TV Dizisi 2019)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Beyhan Kübra Esen 1.75 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beyhan Kübra Esen, aynı zamanda ”Aynen Aynen” adlı dizide Sinem karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Beyhan Kübra Esen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Beyhan Kübra Esen, erişim tarihi: 22 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi