Tiktok ve YouTube Fenomeni Sude Alkış Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sude Alkış kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli mesek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşacağız.

Sude Alkış Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Mimar Sinan Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’nde eş zamanlı olarak Radyo Sinema Televizyon ve Sosyoloji okuyan Sude Alkış, ‘sosyal medya fenomeni olmasaydın ne olurdun’ sorusuna ‘reklamcı olurdum ya da insanla ilişki içinde olabileceğim bir meslek seçerdim ya da üniversitede öğretim görevlisi olarak kalırdım’ şeklinde yanıt vermiştir.

Kaç Yaşında?

Sude Alkış ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni 1999 doğumludur yani kendisi şu anda 21 yaşındadır.

Boy ve Kilosu

Sude Alkış ile ilgili merak edilen bir diğer konu başlığı ise kilosu ve boyu. Sosyal medya fenomeninin boyu 1.58 ancak 1.60 demeyi tercih ediyor. Kilosunu gerçekten bilmediğini ancak 55-60 arası olduğunu söylüyor.

Hobileri, En Sevdiği Şeyler

Lafı uzatmak en sevdiği şeyler arasında yer alıyor. İsmini annesinin koyduğunu ifade eden Sude Alkış, bir kızın olsaydı ismini ne koyardın sorusuna ‘Deniz’ cevabını vermiştir. Sinir ve agresyon sorunlarını olduğunu belirten Sude Alkış, bu sorunu kontrol altına almayı çalıştığını dile getiriyor. Heyecanlı biri olduğunu ve heyecanlı olmayı sevdiğini ifade ediyor. Hayatının en sert dönüm noktalarından birinin İstanbul’a taşınmak ve YouTube kanalı açmak olduğunu, en sevmediği tiplerin ise sahte kişilikler olduğunu belirtiyor. Oldukça enerjik ve hayat dolu bir isim olan Sude Alkış, aynı zamanda doğal olmayı ve doğal takılmayı da seviyor. Takipçileri ile de gerçekten ilgilenen ve oldukça interaktif bir şekilde onlarla içli dışlı olan Sude Alkış’ın hayranlarının sayısı yüzbinlerce.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube üzerinde 510 binden fazla abonesi olan Sude Alkış’ın Tiktok üzerinde 112 binden fazla takipçisi ve 1 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Aynı zamanda Instagram üzerinde 600 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Sude Alkış ile İlgili Aramalar

Google’da Sude Alkış ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sude alkış kimdir nerelidir, sude alkış kaç yaşında, sude alkış aslen nereli, sude alkış tiktok, sude alkış youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: