Biyografi

Beyza Hakan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi?

Beyza Hakan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Beyza Hakan’dan söz edeceğiz.

Beyza Hakan Kimdir?

  • Sunucu.

Turizm ve Otelcilik Lisesi mezunu olan Beyza Hakan, üniversite eğitimini ise turizm işletmeciliği ve halkla ilişkiler alanında almıştır. Beyza Hakan, kariyerini radyoculuk alanında sürdürmeyi istemiş ve bölümüyle ilgili bir meslekte çalışmamıştır.

Antalya’da yerel yayın yapan ETV’de sunuculuk yapan Beyza Hakan, sonrasında Kanal 7’de sunuculuğa başlamıştır. Beyza Hakan burada 7 yıl süreyle gece kuşağı ve hafta sonu haberlerini sunmuştur. 2006 yılında 24 TV’ye transfer olan Beyza Hakan, bu kanal bünyesinde sabah, gece, iç ve dış branş bültenlerini sunmuştur. Beyza Hakan aynı zamanda ‘Orada Neler Oluyor” ve ”Sözden Öte” gibi programların da sunuculuğunu yapmıştır. Beyza Hakan 2008 yılında Murat Özek ile evlenmiş ve bu evliliğinden iki çocuğu dünyaya gelmiştir. Başarılı sunucu Beyza Hakan, şimdilerde ise 24 TV’de ”Kayıt Dışı” programını sunmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beyza Hakan, sunuculuk ve spikerlik çalışmalarına 24 TV bünyesinde devam etmektedir. Sunucu Beyza Hakan, Instagram’da 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Beyza Hakan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • medyafaresi.com, haber: Ünlü spiker Beyza Hakan’a aldatma şoku: Kocası hangi kadınla yakalandı?, erişim tarihi: 21 Nisan 2022
  • onlinezeka.com, Beyza Hakan Kimdir, 21 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.