Biyografi

Damla Makar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Damla Makar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Damla Makar’dan söz edeceğiz.

Damla Makar Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Damla Makar, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Ankara’da muhtelif yerlerde tiyatrolarda sahne alan Damla Makar, bunun yanı sıra Avrupa’nın farklı bölgelerindeki tiyatrolarda da sahne almıştır. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Damla Makar, sonrasında ise Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan The Aleksander Zelwerowicz Uluslararası Sanat Akademisi’nde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

Seni Çok Bekledim adlı dizide kameralar karşısındaki ilk deneyimini yaşayan Damla Makar, sonrasında ”Üç Kuruş” adlı dizide Halide rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Damla Makar, oyunculuk çalışmalarını ise Televi Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir. Damla Makar, Üç Kuruş adlı dizide Ekin Koç, Uğur Yıldıran, Aylin Engör ve Uraz Kaygılaroğlu gibi önemli isimlerle beraber rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Damla Makar 1.65 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Damla Makar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Damla Makar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds