Bihter Dinçel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bihter Dinçel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bihter Dinçel’den söz edeceğiz.

Bihter Dinçel Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Mart 1982 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Bihter Dinçel, lisans eğitimini ise Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümününde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Bihter Dinçel, ilk olarak Avrupa Yakası adlı dizide büyük beğeni toplamış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında ”Geniş Aile” adlı dizide Nazan rolünde oynayan Bihter Dinçel, ardından da Galip Derviş ve Kertenkele gibi çeşitli dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Bihter Dinçel, daha sonra ”Tehlikeli Karım” adlı dizide Hande rolünde oynamıştır. Bihter Dinçel, FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Bihter Dinçel, aynı zamanda Barış Dinçel ile evlidir. Bihter Dinçel, bunun yanı sıra Show TV ekranlarında yayınlanan Baba adlı dizide de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bihter Dinçel 1.72 m boyundadır 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bihter Dinçel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bihter Dinçel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bihter Dinçel ile İlgili Aramalar

Google’da Bihter Dinçel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Bihter Dinçel Barış Dinçel Bihter Dinçel Nereli Sumru Dinçel Korhan Herduran Bihter Özdemir Dinçel Instagram Bihter Dinçel boşandı Bihter Dinçel Instagram, bihter dincel boyu kilosu ne.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle