Bilge Can Göker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bilge Can Göker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bilge Can Göker’den söz edeceğiz.

Bilge Can Göker Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Kasım 1978 tarihinde dünyaya gelen Bilge Can Göker, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Çukur ve Gülperi adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçısı ve yönetmen olarak da bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Queen Bashi Kimdir? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne? Nerelidir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.65 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Bilge Can Göker, oyunculuk çalışmalarını da sürdürüyor. Yaşantısına İstanbul’da devam eden Bilge Can Göker hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Taylan Yıldız Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Bilge Can Göker ile İlgili Aramalar

Bilge Can Göker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bilge can göker aslen nereli, bilge can göker babası annesi, bilge can göker kardeşleri, bilge can göker eşi, bilge can göker evli mi, bilge can göker boyu kilosu, bilge can göker aslen nereli, bilge can göker oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Gizem Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara