Ezgi Gör Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Ezgi Gör kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Gör’den söz edeceğiz.

Ezgi Gör Kimdir?

  • Oyuncu.

2003 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Gör, lise eğitimini Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Henüz 9 yaşındayken kamera karşısına geçen Ezgi Gör, 2012 senesinde El Yazısı adlı sinema filminde Sevgi karakterine hayat vermiştir. Daha soruna 2017 yılında Boyner reklamlarında da gövde almıştır. Genç oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizide Artemis rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Nilgün Marmara Kimdir? Nilgün Marmara Kitapları

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ezgi Gör 1.56 cm boyundadır ve 45 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Ezgi Gör’ün bu platform üzerinde 200 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Ezgi Gör, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Ezgi Gör hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Utku Çorbacı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ezgi Gör ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Gör ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ezgi gor Instagram Ezgi Gör Sevgilisi Ezgi Gör doğum günü Burak Dakak Ezgi Gör boy Ezgi Gör oynadığı Diziler Ezgi Gör kaç yaşında Ezgi Gör Burcu, ezgi gör aslen nereli, ezgi gör boyu kilosu, ezgi gör sevgilisi var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi