Teknoloji

Binance Hatalı IBAN Sorunu

Binance, ticari amaçla kullanılan kripto para borsasıdır. 2017 yılında, Changpeng Zhao tarafından kurulmuştur. Çeşitli kripto para birimlerinden oluşan Binance, 2018 yılı itibariyle dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Her gün takip edilmesi gereken bu borsa, bu zamanlar çok gündemde. İnsanların bir anda kazanıp, bir anda düşebildiği bir borsa çeşididir. Peki, mobil cihazlarımızda veya bilgisayarlarımızdan takip ettiğimiz bu platformda, hatalı IBAN sorunu nedir, nasıl çözülür?

Hatalı IBAN Nedir?

Kendisine ait hesap kartı olan her bireyin bir IBAN numarası vardır. Her bankanın kendine göre numaralandırma sistemi ile hangi IBAN hangi bankaya ait bulabiliyoruz. Bu uygulamalarda girdiğiniz IBAN’ın doğru olduğunu kontrol ediniz. IBAN numarasına, hesap numarası veya müşteri numarasını yazmadığınıza emin olun. İban numaranızı banka uygulamasından bulabilirsiniz veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. IBAN’dan eminseniz internet bağlantısını kontrol ediniz. Bazen internet bağlantısı yüzünden uygulamalar hata verebiliyor.  Bağlantıdan da eminseniz uygulamanın ön belleğini temizleyerek bilgileri tekrar girelim.

Binance Hatalı IBAN Sorunu Çözümü

Bu sorunu çözebilmek çok kolay. Size bahsedeceğim işlemleri uygulamadan önce bilgilerinizi kaydetmenizi ve yedeklemenizi öneririm. İşlem sonrası temizlik yaptığımız için bilgileriniz silinebilir. İlk önce mobil cihazımızın ayarlar kısmına giriyoruz. Daha sonrasında uygulamalar kısmına giriyoruz. Uygulamaların arasından hata veren uygulamayı, Binance uygulamasını seçiyoruz. Depolama seçeneğine basıyoruz ve önbelleği temizliyoruz. Daha sonrasında telefonu açıp kapatınca sorun halledilmiş oluyor. Uygulamaya artık sorunsuz girebilirsiniz. Girerken internetinize bağlı olduğunuzdan emin olunuz.

Önbellek Temizleme İşlemi Nedir?

Her uygulamanın bir önbelleği vardır. Bu kısımda uygulamaya kaydettiğimiz giriş bilgileri ve uygulamanın kendi biriktirmiş olduğu diğer bilgiler vardır. Önbellek fazla dolduğu zaman uygulama hata verebiliyor. Bu durumda önbelleği temizlemek kesin çözümlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds