Teknoloji

Led Tabela E110 Hatası Çözümü

Led Tabela E110 Hatasının nedenine bakıldığında, flash diske kayıt edilen programın led kontrol kartı ile uyumlu olmadığı görülmektedir. Hatanın çözümü içinse izleyeceğimiz adımlar oldukça basit ve kontrollü bir şekilde gerçekleşmek zorundadır. Öncelikle hatanın çözümü için powerled program ayarlarından kontrol kartını doğru bir şekilde seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Bu bölümde problem yok ise herhangi bir noktaya dokunmanıza ihtiyaç yoktur.

Çözümü daha da detaylı bir şekilde sunacak olursak program içerisinde ki ilgili sayfada 2 versiyon yer almaktadır. Bu versiyonlar arasında en çok kullanılan 2.80 versiyonunu kullanıyorsanız geçmiş versiyonlara geçiş yaparak problemden kurtulabilirsiniz. Eğer ki bahsettiğimiz adımlardan sonra bile hata almaya devam ediyorsanız adımları doğru yaptığınızdan emin olarak tekrarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı kullanıcılar hatayı aldıktan sonra büyük bir tedirginliğe kapılarak nasıl çözeceğini bilemeyebiliyorlar. Problem özellikle karmaşık ve detaylı bir şey olduğu için sunduğumuz adımları doğru bir şekilde izlemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.