Binance İzole Ne Demek?

Kripto paralar 2009 yılından bu yana hayatımızda olan ancak Bitcoinin hızlı artışıyla günlük hayatımıza dahil olan bir terimdir. Kripto paraların alım satımının yapılması için ise kripto para piyasalarına kayıt olmak ve bu piyasalar aracılığı ile işlemlerin yapılması gerekir.

Bu piyasalardan birisi de Binance piyasası olmaktadır. Uluslararası olan bu piyas türdeşleri içerisinde öne çıkmaktadır. Bunun sebepleri arasında kripto para çeşitliliğin ve işlemlerin çeşitliliği ön sıralarda yer alır. Kaldıraçlı işlemler de Binance piyasası içerisinde yer alan işlemlerden birisidir.

Kaldıraçlı işlemlerde yatırılan para değerinin 2,5 veya 10 misli gibi meblağlarda işlem görür. Bu işlemler sayesinde de işlem yapanlar çok daha yüksek getiriler elde edebilir. Diğer bir yandan kaldıraçlı işlemler çok risklidirler. nasıl ki kazanıldığında yüksek gelir elde edebiliyor ise, aynı şekilde kayıp yaşandığında da yüksek miktarlarda olur. Aradaki farkı ise işlem yapanların ödemesi gerekir.

İzole marjin kaldıraçlı işlemlerde kullanılan bir terimdir. İzole marjin ile işlem yapılması durumunda sadece işlem yapanın yatırımları yatırım yaptığı meblağ üzerinden işlem görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting