Birgen Engin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Birgen Engin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi eşi var mı kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Birgen Engin’den söz edeceğiz.

Birgen Engin Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Birgen Engin, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra İngiltere’nin başkenti Londra’da tiyatro, sanat işletmesi üzerine çeşitli dersler almıştır. Aynı zamanda burada sosyal sorumluluk projelerine katılmıştır. Londra’dan sonra İstanbul’a dönen Birgen Engin, kısa bir süre sonra Kırgın Çiçekler aldı dizide görev almaya başlamıştır.

Birgen Ergen son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Cemre rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Birgen Engin, 1.67 cm boyundadır ve 56 kilodur. Öte yandan Boğa burcudur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarda bulunan Birgen Engin’in bu platform üzerinde 160 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Birgen Engin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, kardeşi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Birgen Engin ile İlgili Aramalar

Google’da Birgen Engin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Birgen Engin hangi dizilerde oynadı Birgen Engin Kırgın Çiçekler, birgen engin eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, birgen engin aslen nereli, birgen engin boyu kaç, birgen engin sevgilisi var mı, birgen engin instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.