Biyografi

Bloomberg HT Sunucusu Hande Berktan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu Kaç?

Hande Berktan kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında görev yapan sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hande Berktan’dan söz edeceğiz.

Hande Berktan Kimdir?

  • Sunucu

1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini 1997 senesinde İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Hande Berktan, meslek hayatına 2006 yılında SKY TÜRK kanalının ekonomi servisinde göreve başlayarak adımını atmıştır. Daha sonra TGRT Haber’e transfer olan Hande Berktan, kurulduğu günden beri Bloomberg HT kanalında görev yapmaktadır. Söz konusu bu kanalda “İş Dünyası”, “Varlık Yönetimi” ve “Kripto Para” gibi programların sunuculuğunu üstlenmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan 45 yaşındaki Hande Berktan hakkında merak edilen doğum tarihi ne, evli mi bekar mı, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hande Berktan ile İlgili Aramalar

Google’da Hande Berktan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hande Berktan kaç doğumlu Hande Berktan kac yaşında Hande Berktan kimdir Hande Berktan Instagram, hande berkatn evlendi mi, hande berktan kaç yaşında, hande berktan instagram, hande berktan bloomberg ht

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.