Biyografi

Bloomberg HT Sunucusu Zeynep Erataman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu Kaç?

Zeynep Erataman kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, eşi kimdir, evli mi, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görev yapan sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Erataman’dan söz edeceğiz.

Zeynep Erataman Kimdir?

  • Sunucu.

1997 yılında İtalyan Lisesi’nden mezun olan Zeynep Erataman, 2001 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki TUFTS Üniversitesi’nin Matematik ve Ekonomi Bölümlerini başarıyla tamamlamıştır. Öte yandan Harvard Üniversitesi’nden Finans sertifikası alan Zeynep Erataman, bir süre finans ve ekonomi sektöründe görev yaptıktan sonra 2008 Kasım ayında CNBC-e’de sunuculuk ve editörlük görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca bu kanal bünyesinde kapanana kadar dış haberler müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2015 Kasım ayında Bloomberg HT kanalına transfer olan Zeynep Erataman, bu kanalda “İlk Söz” ve “Piyasa Masası” adlı programları sunarken aynı zamanda Bloomberg HT Radyo’da ise “Çapraz Kur” adlı programı sunmaktadır.

Zeynep Erataman, doğumuna az bir süre kalınca Haziran 2020’de hamilelik iznine çıkmıştır. Instagram hesabı bulunmayan Zeynep Erataman, paylaşımlarını Twitter üzerinden yapmaktadır. Zeynep Erataman hakkında merak edilen eşi kimdir, boyu kaç gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Zeynep Erataman ile İlgili Aramalar

Google’da Zeynep Erataman ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zeynep Erataman Bloomberg ayrıldımı Zeynep Erataman kırmızıtürk Zeynep Erataman Bloomberg den ayrıldımı Güzem Yılmaz boşandı Bloomberg sunucuları Zeynep erataman ağladı Barış Esen Bloomberg

One thought on “Bloomberg HT Sunucusu Zeynep Erataman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu Kaç?

  • aiby

    geçen sene doğum yaptıktan kısa bir süre sonra çocuğunu kaybetti! buna rağmen mutluluk oyunu oynamayı sürdürüyor!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.