Bloomberg HT Sunucusu Zeliha Saraç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Zeliha Saraç kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görev yapan sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeliha Saraç’tan söz edeceğiz.

Zeliha Saraç Kimdir?

  • Sunucu

1998 senesinde İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Zeliha Saraç, yüksek lisans eğitimini ise 2014 yılında Nişantaşı Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Meslek hayatı boyunca TV8, 24TV, TRT Türk ve 6News gibi çeşitli kanallarda görev yapan Zeliha Saraç, daha sonra TVNET’te ekonomi şefi olarak görev yapmıştır.

Daha sonra Show TV’de “Gece Hattı” adlı haber bültenini sunan Zeliha Saraç, 24 TV’de ise “Farklı Görüş” isimli programın moderatörlüğünü üstlenmiştir. 2019 Eylül ayında Bloomberg HT kanalına transfer olan Zeliha Saraç, bu kanalda “Yatırım Bülteni” isimli programı sunmaktadır.

Instagram üzerinden “zelihasaracc” kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Zeliha Saraç’ın bu platform üzerinde 10 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Zeliha Saraç hakkında merak edilen evli mi bekar mı, boyu kaç, annesi babası kimdir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Zeliha Saraç ile İlgili Aramalar

Google’da Zeliha Saraç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zeliha saraç ekşi Bloomberg Zeliha Saraç kimdir Zeliha Saraç Boyu Zeliha Saraç Yaşı Zeliha Saraç vikipedi Mine Uzunyol Zeliha Saraç hangi kanalda Zeliha Saraç neden ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting