Otomobil

BMW Airbag Işığı Yanıyor Detaylı Çözümü

Aracınızın güvenlik donanımında kilit rol oynayan airbag sistemi bazı sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. BMW araçlarda airbag ışığı yanması ne gibi bir hata manasına gelmektedir. Detaylı olarak çözümüne bakalım. Ayrıca sitemiz üzerinde BMW aracınıza özel yüzlerce makale bulunduğundan sitemizin otomobil kategorisini sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Airbag ışığı yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi yanar ve sinir bozucu şekilde hiçbir şekilde kaybolmaz duruma geldiyse bunun birkaç temel sebebi olabilir. İlk olarak bu ışık airbag sisteminizde bir arıza olduğu manasına gelmektedir. Fakat bunun hangi kısımdan dolayı olduğunu net olarak çözümlemek için aracınızı arıza tespit cihazına bağlamanız size detaylı olarak problemin kaynağını gösterecektir. Ayrıca belirtmek isterim ki aracınızın yetkili servisinde airbag değişimleri çok kısa süre içerisinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

BMW Airbag Işığı Söndürme

Bu ışığı söndürmenin üzülerek belirtmek isteriz ki aracın ayarlarından söndürmenin bir yolu yoktur. Bahsettiğimiz arıza tespit cihazından hatayı tamamen silmek mümkündür. Unutmayın ki bu sistem hayati derecede önem arz ettiğinden problemi tamamen çözdükten yani airbag sistemini tekrar aktive ettikten sonra hatayı sıfırlamanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds