BMW Yol Yardım Ücretli mi?

Araç firmaları kullanıcılarına arıza durumlarında ve kaza durumlarında ilk yardımı yapmak için “Acil Yol Yardım” desteği sağlamaktadırlar. Bu uygulama her durumda kullanıcılara en iyi desteği vererek kullanış konusunda herhangi bir problem ile karşılaşmamalarını garanti etmektedir. Aracınızın arızalanması durumunda destek hatları ile irtibata geçerek araç firmanızdan yardım isteyebilirsiniz. BMW kullanıcılarının kafasında oluşan ve konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin en fazla merak ettiği konulardan birisi ise BMW Yol Yardım Hattı Ücretli mi? Sorusudur. Bu soruya cevap vermek ve kullanıcıları bilgi sahibi yapmak amacıyla bu yazımızı okumalarını öneriyoruz.

BMW Acil Yol Yardım Hattı

BMW Acil Yol Yardım Hattına haftanın 7 günü istediğiniz saatte ulaşmanız mümkündür. Aracınız eğer garanti kapsamında ise yolduluğunuz süresinde yola devam etmenizi engelleyecek herhangi bir durum oluştuğunda hemen 444 22 99 numaralı hattı arayarak destek alabilirsiniz. Aracınızın onarım süresi eğer 1 saati aşmayacak kadar kısa ise BMW Yol Yardım size ücretsiz destek verecektir. Eğer onarım süresi 1 saati geçiyor ise aracınızın istediğiniz yere çekim işlemini gerçekleştirmekteler. Garanti kapsamında olmayan BMW araçları için ise yine sizi desteksiz bırakmayacak politikalar izleyerek yola devam etmenizi engelleyecek durumlarda bulunduğunuz konum servise 50 km uzakta ise onarımlarınız herhangi bir ücret talep etmeden yapılmaktadır. Sadece aracınızın ekstra olarak gereksinim duyduğu parçaların ücretleri talep edilmektedir.

BMW Acil Yol Yardım Hattı Numarası

Üst başlıktada belirttiğimiz gibi BMW firması kullanıcıları için en iyi yol yardım hizmetini sunmaktadır. BMW Yol Yardım Telefonu 444 22 99’dur. Bu numara üzerinden istediğiniz zaman firma ile iletişime geçerek destek talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda verilecek olan destek en kısa sürede bulunduğunuz bölgeye gelecektir. Bu gibi hizmetleri sebebiyle BMW firması en çok tercih edilen ve en fazla güvenilen firmalar arasında yer almaktadır. Bu desteklere rağmen BMW firması aracınızın tüm sorunlarını kontrol etmeden hiçbir türlü uzun yola çıkmamanızı önermektedir. Kaza durumlarını en aza indirmek için müşterilerini doğru bir şekilde bildirerek kazalara son vermek için çabalamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: