Biyografi

Bora Cengiz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bora Cengiz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bora Cengiz’den söz edeceğiz.

Bora Cengiz Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Aralık 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Bora Cengiz, Özlem İşbilir ve Tayfun Cengiz çiftinin çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Bora Cengiz, özellikle Servet, Tutunamayanlar ve Ramo gibi çeşitli dizilerde oynamış ve büyük beğeni toplamıştır. Bora Cengiz, oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu 1.83 cm boyundadır ve 71 kilodur. Siyah gözlü olan Bora Cengiz Yay burcudur.

Bilinen bir ilişkisi olmayan ve bekar olan Bora Cengiz’in sosyal medya hesapları da vardır. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bora Cengiz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bora Cengiz ile İlgili Aramalar

Google’da Bora Cengiz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Bora Cengiz – Gidiyorsun Bora Cengiz sevgilisi Bora Cengiz Instagram Bora Cengiz FİLMLER ve tv şovları Bora Cengiz Kimdir Bora Cengiz Ramo Bora Cengiz yaş Bora Cengiz Boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.