TRT Muhabiri Ceyda Muslu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı?

Ceyda Muslu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi ya da eşi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve muhabirlerin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceyda Muslu’dan söz edeceğiz.

Ceyda Muslu Kimdir?

  • Muhabir.

1990 yılında dünyaya gelen Ceyda Muslu, lisans eğitime 2008 yılında Gazi Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde başlamış ve bölümünden 2012 yılında başarıyla mezun olmuştur.

2010 yılında Sabah gazetesinde stajyer muhabir olarak göreve başlayan Ceyda Muslu, daha sonra 2010-2011 yılları arasında NTV’de muhabir olarak çalışmıştır. Eylül 2012’de Anayurt gazetesinde muhabir olarak görev almaya başlayan Muslu, buradaki görevinden Kasım 2014 tarihinde ayrılmış ve TRT’ye geçmiştir. Kasım 2014’ten itibaren TRT’de muhabir olarak görev yapmaktadır.

Başarılı sunucu ayrıca Gazi Üniversitesi Gazetecilik Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini 2019 yılında tamamlamıştır. Instagram üzerinde de sık sık paylaşımlarda bulunan Ceyda Muslu’nun bu platform üzerinde 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ceyda Muslu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu, kilosu, sevgilisi, annesi, babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ceyda Muslu ile İlgili Aramalar

Google’da Ceyda Muslu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ceyda Muslu kaç yaşında Ceyda Muslu kimdir Ceyda Muslu kimdir nerelidir Ceyda Muslu biyografi Ceyda muslu Instagram, ceyda muslu trt muhabiri, trt muhabiri ceyda kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting