Brain Out 130. Seviye ”Bir Mum 50 cm ve 3 Saat Yanabilir Diğeri 70 cm ve 6 Saat Yanabilir İki Mumun Aynı Boya Ulaşması Ne Kadar Sürer?

Bir mum 50 cm ve 3 saat yanabilir diğeri 70 cm ve 6 saat yanabilir iki mumun aynı boya ulaşması ne kadar sürer sorusunun cevabı nedir? Brian Out isimli oyunda sorulan bir mum 50 cm ve 3 saat yanabilir diğeri 70 cm ve 6 saat yanabilir iki mumun aynı boya ulaşması ne kadar sürer sorunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ” Bir mum 50 cm ve 3 saat yanabilir diğeri 70 cm ve 6 saat yanabilir iki mumun aynı boya ulaşması ne kadar sürer” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 162. Seviye “Zarların Altındaki Sayı Nedir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out 130. Seviye: Bir mum 50 cm ve 3 saat yanabilir diğeri 70 cm ve 6 saat yanabilir iki mumun aynı boya ulaşması ne kadar sürer

Oyunda sorulan zor görünümlü ama oldukça basit sorulardan olan bu seviyde sorunun doğru cevabını bulmak için fazla düşünmenize gerek yok. Hemen uzatmadan sorunun doğru cevabına geçelim.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Bütün Günün Yorgunluğunu Atmak İçin Lale Biraz TV İzlemek İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 6

Mumların aynı boya ulaşması için 6 saat gerekecektir. Evet, bu zor görünümlü sorunun cevabı 6 saat olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara